Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Adam Nawałka (trener Wisły): - Nie ukrywam, że przyjechaliśmy tutaj po 3 punkty. Być może zabrzmi to zbyt pewnie siebie, ale z pewnością szanujemy rywala i tak do tego podchodzimy. Górnik Zabrze był zawsze uznaną firmą i jestem przekonany, że nadal tą firmą będzie, dlatego podchodzimy do niego z pewnym respektem. Natomiast byliśmy pewni własnych umiejętności. Wiadomo, że naszym celem jest zdobycie Mistrzostwa Polski i dzisiaj staraliśmy się potwierdzić nasze aspiracje. Mecz do pierwszej bramki był trudnym meczem. Zawsze tak jest, że drużyna, która jest faworytem i ma wyższe umiejętności, potrzebuje pierwszej bramki. Chwilę po pierwszej bramce gra zaczęła się układać, wpadła szybko druga bramka do szatni. I wiadomo było, że ten mecz będziemy musieli wygrać w dużych rozmiarach, tak też się stało. Po przerwie pełna kontrola środkowej strefy, zarówno poprzez atak pozycyjny, jak i też szybki atak staraliśmy się dochodzić do sytuacji. Zawodnicy grali bardzo konsekwentnie aż do ostatniej minuty. Bardzo ambitnie i przede wszystkim z dużym poświęceniem i za to zawodnikom należą się słowa uznania. Mam nadzieję, że tak będzie w każdym meczu.

Zdzisław Podedworny (trener Górnika): - Górnikowi dzisiaj konsekwencji w grze wystarczyło na 34 minuty. Te 34 minuty były tak jak założyliśmy. Szczelna, rozważna, konsekwentna gra we wszystkich liniach. Natomiast bramki straciliśmy po głupich, najprostszych błędach, które nie mają się prawa zdarzyć nawet w zespołach klas niższych, wpadły karygodnie. Trzecia bramka była kuriozalna, przy wyrzucie z autu, gdzie zawodnicy zachowali się jak trampkarze. Można mieć dużo uwag do gry zespołu, braku konsekwencji, ale za to się płaci. Wisła jest za dobrym zespołem, wiele potrafiącym, aby takich okazji nie wykorzystać. A efekt jest taki jak widać. W poniedziałek, po analizie meczu, czekają nas w klubie "męskie rozmowy".

źródło: własne / HaniaRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online