Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Zdzisław Podedworny (fot. Hania)Adam Nawałka (trener Wisły): - Przyjechaliśmy tutaj z nastawieniem zwycięstwa. To spotkanie traktowaliśmy bardzo serio. Przede wszystkim chciałem sprawdzić tych zawodników którzy nie mieli szansy występu w meczu poprzednim, jak również dać szansę młodym zawodnikom, aby nabierali doświadczenia. Uważam, że mecz w pierwszej połowie odbywał się w niezłym tempie, kontrolowaliśmy środek boiska i dyktowaliśmy warunki. Również druga połowa toczyła się podobnie, jednak po zejściu Rygielskiego, pojawił się brak doświadczenia młodzieży oraz kilka błędów, zarówno taktycznych jak i indywidualnych. Zadecydowały one o tym, że straciliśmy dwie bramki. Widać było, że Górnik próbuje zmienić niekorzystny rezultat. Dla nas był to bardzo ważny mecz pod względem zebrania materiału, był to ostatni etap naszych przygotowań do meczów ligowych. Życzę powodzenia Górnikowi, ponieważ przyjeżdżamy tu za kilka dni.

Zdzisław Podedworny (trener Górnika): - Był to ciekawy mecz. Przed niedzielnym meczem, podobnie jak Adam wypróbowałem kilku zawodników. Moim zdaniem straciliśmy tych bramek za wiele, ale wynikało to ze szkolnych błędów. Wisła w kilku elementach gry była zespołem lepszym od nas. Plusem jest to, że zawodnicy walczyli i próbowali zmienić końcowy rezultat.

źródło: własne / HaniaRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online