Podedworny: Prestiżowy mecz

Jeżeli jutro na boisko wyjdzie Marcin Kuźba, a wszystko wskazuje na to, że tak się stanie, oraz Piotr Gierczak - sobotni mecz z Odrą oglądał z ławki rezerwowych - wówczas w jednym meczu kibice doczekają się powrotu do zespołu dwóch piłkarzy debiutujących w Górniku w połowie lat 90-tych. Co ciekawe, obaj z Zabrzem związani są znacznie dłużej, bowiem w wieku juniora grali w miejscowym Gwarku.
Trener Zdzisław Podedworny twierdzi, że fakt rozegrania dwóch meczów z Wisłą w ciągu zaledwie czterech dni, na pewno determinuje ruchy trenerów obu klubów. - Słyszałem, że Wisła nie przyjedzie do nas w środę w najsilniejszym składzie. To dla nas mecz bardzo prestiżowy. W końcu gramy przed naszą publicznością z najlepszym zespołem ligi ostatniej dekady, jednak pewnie dla nich i dla nas, najistotniejszy będzie wynik meczu o ligowe punkty. Niezależnie od tego, musimy zagrać na innym poziomie niż z Odrą. Moi piłkarze byli za bardzo "elektryczni", szybko pozbywali się piłki. Trzeba pograć nią z tyłu, szanować, grać bardziej odpowiedzialnie. To, co przeszło w meczu z Odrą, na pewno na Wisłę nie wystarczy - uważa Podedworny, który na pewno nie zdradzi w środę wszystkich pomysłów na niedzielny mecz z wicemistrzem Polski.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online