Więcej o meczu z Polonią Bytom

Piłkarze Górnika Zabrze rozegrali wczoraj w Bytomiu na boisku Szombierek sparingowe spotkanie z III-ligową Polonią Bytom. Podopieczni Waldemara Fornalika wygrali 3:1 (1:1). Bramki dla Górnika zdobyli: Aco Stojkov (38), Rafał Niżnik (60), Piotr Gierczak (80). Dla pokonanych – Jacek Rusznica (40). – To był bardzo wartościowy sparing. Dublerzy pograli nieco dłużej, a Polonia zawiesiła poprzeczkę bardzo wysoko. Gra była szybka i twarda, ale przecież o to chodzi – stwierdził Fornalik. Pechowcem okazał się Michał Probierz, który znów doznał urazu stawu skokowego. – Chyba faktycznie mam pecha. To ta sama noga co poprzednio, czeka mnie kilka dni przerwy – powiedział Michał Probierz.
Górnik zagrał w składzie: Lech – Felipe, Moskal, Karwan, Jakosz – Probierz, Bukalski, Niżnik, Popiela – Stojkov, Makriev; po przerwie weszli: Laskowski, Pęczak, Kapias, Koźmiński, Piegzik, Gaudinho, Bukowiec, Chyła, Buśkiewicz i Gierczak. Nie grali lekko kontuzjowani Adrian Sikora i Błażej Radler, a występujący po przerwie Mateusz Bukowiec pojawił się na boisku pierwszy raz od powrotu z Francji, gdzie grał w reprezentacji do lat 19.

źródło: Sport
nadesłał: MartenRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online