Więcej o wizycie Małgorzaty Mańki-Szulik na Roosevelta

Małgorzata Mańka-SzulikPrezydent Zabrza, Małgorzata Mańka-Szulik, pojawiła się wczoraj w siedzibie Górnika Zabrze.
- Rozmawialiśmy oczywiście o przyszłości klubu, ale była to dyskusji spokojna i przyjazna. Wbrew temu, co przeczytałem w jednej z gazet, pani prezydent nie przyjechała mnie zwolnić. Nie ma też rozmów gminy z nowym sponsorem, który miałby przejąć wkrótce rządy na Roosevelta, ta wiadomość też jest plotką - twierdzi prezes Eugeniusz Postolski.

Jednym z najważniejszych punktów było też spotkanie pani prezydent z zawodnikami.

- Kapitan zespołu przedstawił jej wszystkich piłkarzy. Życzyła im powodzenia i widziałem, że była pod wrażeniem, jak wielu młodych wychowanków zabrzańskich klubów trenuje teraz pod okiem trenera Zdzisława Podedwornego - dodał Postolski.

- 22 stycznia wyjeżdżamy na zgrupowanie do Czech, wtedy mniej więcej trzeba już mieć określoną kadrę, chociaż oczywiście przed nikim nie będziemy zamykać drzwi - deklaruje prezes Górnika.

Pierwszy etap selekcji zakończy się w środę, gdy w test-meczu wystąpią wszyscy nowi piłkarze, walczący o kontrakt z Górnikiem. Wczoraj zawodnicy trenowali dwukrotnie, indywidualnie ćwiczył też już Adam Giesa, wracający do zajęć po drobnym urazie kolana.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online