Ruch i Górnik walczą o Białka

Jarosław Białek (fot. widzew.lodz.pl)Ruch Chorzów i Górnik Zabrze chcą ściągnąć do siebie pomocnika Widzewa Jarosława Białka - pisze gazeta "Fakt". Działacze obu śląskich klubów są już po występnych rozmowach z zawodnikiem.
Białek w rundzie jesiennej sześć razy zagrał w ekstraklasie. Jednak w podstawowym składzie Widzewa wyszedł tylko trzykrotnie. Bardziej udany dla piłkarza był poprzedni sezon, kiedy to Białek był jednym z motorów zespołu, który w świetnym stylu wywalczył awans do pierwszej ligi.
Teraz dynamicznego gracza środka pola chcą pozyskać dwa najbardziej utytułowane kluby.
- Do końca tygodnia powinno się wyjaśnić, gdzie trafię. Z Widzewem mam jeszcze półtoraroczny kontrakt, ale chcąc się rozwijać, trzeba grać, a nie siedzieć na ławce - mówi Białek.
W środę menedżer piłkarza rozmawiał z działaczami Ruchu. Z kolei Górnicy już wcześniej pytali szefa Widzewa Zbigniewa Bońka o jego piłkarza. - Gdzie wolałbym grać? I Górnik, i Ruch, to przecież znane firmy. W Zabrzu mógłbym już teraz pokazać się w pierwszej lidze, ale przecież klub z Chorzowa za pół roku na pewno tam się znajdzie - mówi Białek.

źródło: FaktRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online