Górnik rozstał się z Ciosem

Jan CiosJan Cios nie jest od wczoraj piłkarzem Górnika Zabrze. Klub rozwiązał kontrakt z piłkarzem za porozumieniem stron. Z informacji "Sportu" wynika, że 31-letni Cios będzie kontynuował karierę jako drugi, grający trener w Świcie Nowy Dwór. 
Piłkarz pojawił się na Roosevelta latem ubiegłego roku, trafiając do Zabrza z Arki Gdynia. Miał wzmocnić środkową obronę Górnika. Najgorszy mecz rozegrał na pożegnanie rundy jesiennej z Koroną w Kielcach, jednak zdaniem Marka Motyki, poprzedniego trenera zabrzan, był jesienią najrówniej grającym obrońcą zabrzan. O pożegnaniu z Górnikiem nie decydowały jednak względy sportowe, tylko osobiste.
W tej sytuacji zabrzanie jeszcze pilniej potrzebują piłkarza, który byłby alternatywą dla bardzo przeciętnie spisujących się środkowych obrońców. Być może ten problem zostanie rozstrzygnięty dziś. Klub finalizuje bowiem rozmowy z Jackiem Paszulewiczem. Ten doświadczony obrońca jest już wstępnie dogadany z Górnikiem, jednak na formalną decyzję musimy jeszcze poczekać.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online