Deklaracja prezesów

Szefowie Górnika Zabrze postanowili zareagować na doniesienia o napiętej atmosferze w klubie i wieści z Urzędu Miasta o możliwych zmianach personalnych w jego zarządzie. - Nie raz się spieraliśmy, nawet prawie "braliśmy się za krawaty", ale zawsze chodziło nam o dobro klubu. Słowo konflikt jest może medialne, ale nieprawdziwe. Nic też nie słyszałem oficjalnie o tym, jakoby był już ktoś szykowany na moje miejsce - oświadczył prezes klubu, Eugeniusz Postolski.

- Potwierdzam, że nie ma żadnego konfliktu. A tak przy okazji, może warto się zastanowić, komu zależy na wywołaniu burzy w Górniku, bo przecież takie informacje wpływają na wizerunek klubu - dodał wiceprezes Andrzej Cieślik.

Obaj prezesi oświadczyli też, że zgodnie współpracują przy budowaniu zespołu, który będzie walczył o utrzymanie w lidze.

- Prowadzimy rozmowy, odbieramy telefony i mamy nieodparte wrażenie, że menedżerów na rynku jest więcej niż piłkarzy - przyznał ze śmiechem Postolski. - Przy okazji chcę zdementować wiadomość, że w Górniku będą grać Jacek Paszulewicz i Marcin Kuźba. Wiem, że okres jest emocjonujący i pełny spekulacji, ale zachowajmy umiar: oni są poza naszym zasięgiem - dodał prezes Górnika.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online