Forum
 

Pęczak już trenuje

To jeden z największych pechowców - nie tylko Górnika Zabrze - ostatnich kilkunastu miesięcy. Paweł Pęczak tylko tej jesieni przeszedł dwie operacje, jednak dla kibiców drużyny z Roosevelta mamy dobre informacje.
- Paweł czuje się bardzo dobrze. Trenuje z zespołem i nie widać - odpukać - żadnych skutków jego problemów ze zdrowiem. Oczywiście brakuje po takiej przerwie ogrania i pewności siebie, ale na pewno szybko nadrobi dystans - uważa Waldemar Fornalik.  Górnik po dwóch dniach wolnego spotkał się wczoraj przed południem na treningu. Indywidualnie trenował tylko Adrian Sikora, jednak jego dolegliwość nie wydaje się poważna. Dziś prawdopodobnie Górnik zagra gierkę kontrolną. - Jeszcze zastanawiamy się z kim i gdzie, ale na pewno wyjdziemy na boisko - dodaje Fornalik.

źródło: Sport
nadesłał: MartenRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online