Program Lojalnościowy "Górnik Zabrze"

W tym szczególnym dla wszystkich kibiców Górnika dniu 14 grudnia (58. urodziny Górnika Zabrze) miło nam poinformować, że Stowarzyszenie Klub Sympatyków Górnika Zabrze przygotowuje dla jego sympatyków Program Lojalnościowy oparty o Karty Sympatyka górniczej jedenastki. 

Karta programu lojalnościowego uprawniać będzie do korzystania z ulg podczas zakupów biletów na przejazdy na mecze wyjazdowe Górnika, wybrane produkty w sklepiku kibica czy też uprawniać będzie do rabatów i korzystania z przywilejów w różnorakich placówkach handlowych.

Program nowatorski w skali kraju ruszy w połowie stycznia, wtedy także przybliżymy szczegóły korzystania jak i korzyści wynikające z posiadania kart lojalnościowych.

Jako, że jest to ewenement w skali kraju do tematu musimy przygotować się należycie, prosimy zatem na bieżąco śledzić nasze serwisy informacyjne, bo z pewnością znajdą w nich Państwo dodatkowe informacje w najbliższym czasie.źródło: stowarzyszenie.netRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online