Motyka przedstawił raport Postolskiemu

Marek Motyka (fot. zaglebie-lubin.pl) Trener Górnika, Marek Motyka przedstawił wczoraj prezesowi Eugeniuszowi Postolskiemu raport dotyczący gry Górnika w rundzie jesiennej. Czy od jego treści będzie zależała jego dalsza praca w Zabrzu? Trudno powiedzieć. W każdym razie przed 10 grudnia, czyli ostatnim treningiem drużyny w tym roku, obaj panowie pewnie jeszcze raz będą musieli poważnie porozmawiać.
Cisza - na razie - wokół przejęcia klubu przez nowego inwestora. Rozmowy ponoć trwają, jednak nic nie wyjaśni się na pewno do 18 lub 22 grudnia. W tych dniach ma dojść do rozmów prezydenta miasta, Małgorzaty Mańki-Szulik ze stroną chcącą przejąć część akcji spółki. Dopiero po ich zakończeniu będzie można liczyć na jakiekolwiek konkrety w sprawie przyszłości Górnika.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online