Forum
 

Koźmiński: Trener nie zmieni się ani po meczu z Odrą, ani po rundzie jesiennej

Przed dzisiejszym meczem, wodzisławianie mają w pamięci dwie bolesne porażki z Górnikiem z ubiegłego sezonu. Tylko że wtedy to był inny Górnik. Tylko trener i trzech zawodników z podstawowej jedenastki pozostało w składzie.
- I jedno jest pewne - twierdzi prezes Zbigniew Koźmiński. - Trener się nie zmieni ani po tym meczu, a ni po tej rundzie. Wręcz przeciwnie. Stawiamy na Waldemara Fornalika, młodego szkoleniowca z otwartą głową. Inwestujemy w niego. Wysyłamy go w grudniu na 20-dniowy staż trenerski do Włoch. Będzie tam mógł patrzeć, jak pracują szkoleniowcy: Udinese, Bresci i być może Interu, z którym jeszcze prowadzimy na ten temat rozmowy. A przeciwnicy Fornalika? jacy przeciwnicy? Nawet jeżeli jacyś są, to mają w Górniku tyle do powiedzenia, co Żyd za Niemca.
Sporo do powiedzenia mieli natomiast wczoraj kibicom: trener, prezes i właściciel klubu. Waldemar Fornalik, Zbigniew i Marek Koźmiński spotkali się po treningu z fanami. Ale nie tylko wyzwiska pod adresem szkoleniowca były tematem obrad. Szefowie Górnika zwrócili także uwagę sympatykom zabrzańskiej drużyny na ich "gonitwę" podczas meczu z Widzewem oraz rzucanie rac na murawę w Katowicach. Za takie zachowanie widzów klub zapłaci kary.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online