Marek Szemoński strzela bramki

Przekonywujące zwycięstwo odnieśli piłkarze Przyszłości Ciochowice. W meczu o mistrzostwo klasy okręgowej pokonali oni u siebie Carbo II Gliwice 5:0 (2:0).
Dwie bramki dla gospodarzy zdobył były piłkarz Górnika Zabrze Marek Szemoński. Pisaliśmy niedawno, że ten znany 27-letni napastnik, po rocznym rozbarcie z futbolem, "zakotwiczył" w Ciochowicach, aby piłkarsko się odrodzić i wrócić do drugiej lub pierwszej ligi. Szemoński przebywał na boisku przez całą drugą połowę i zdołał strzelić dwie bramki. Najpierw w 59 min. wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem gości. 
Potem (86 min.) zachował się jak rasowy strzelec. Szymon Maksym podał piłkę do Wojciecha Zielińskiego, ten przekazał ją Szemońskiemu, który przełożył sobie futbolówkę z lewej na prawą nogę i lekko ją podbijając, precyzyjnym uderzeniem umieścił ją w siatce.

- Marek wciąż wiele potrafi. Mam nadzieję, że wykorzysta szansę, jaką otrzymał i znowu będzie dobrym zawodnikiem - powiedział Grzegorz Dziuk trener Przyszłości.

Marek Szemoński, niegdyś dobrze zapowiadający się napastnik Górnika Zabrze, z wielu względów nie rozwinął swojego talentu. Kiedy wydawało się, że już zakończy swoją przygodę z futbolem, podał mu rękę inny były piłkarz Górnika, wspomniany trener Przyszłości, Grzegorz Dziuk.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online