W policyjnym notesie

Tomasz PrasnalPoniedziałek był bardzo napiętym i nerwowym dniem na Roosevelta. Jeżeli ktoś myśli, że tematem dnia było ewentualne zwolnienie z pracy Marka Motyki, ten jest w błędzie. Najwięcej mówiło się o Tomaszu Prasnalu, który w niecodzienny sposób zakończył oglądanie ostatniego meczu ligowego z Arką Gdynia. 
Prasnal pauzował za kartki. Nie pojechał na przedmeczowe zgrupowanie, nie mógł być przez Motykę brany pod uwagę przy ustalaniu składu na mecz. Stadion na Roosevelta odwiedził jako kibic. Nie od dziś wiadomo, że Prasnal - jak nikt inny z obecnej kadry Górnika - jest związany z klubem. Mieszka od urodzenia w Zabrzu, jest wychowankiem klubu i ulubieńcem zabrzańskiej Torcidy, w obecności której oglądał pierwszą część meczu. Problem w tym, że wypił o jedno piwo za dużo i tak mocno przeżywał grę swoich kolegów, że jego zachowanie nie spodobało się firmie ochroniarskiej, która zawodnika przekazała policji. Piłkarz trafił do policyjnego notesu i nie opuszczał stadionu własnym samochodem. Transport miał zresztą bezpłatny. Do domu wrócił po kilku godzinach...
Padło nie dość, że na czynnego zawodnika, to jeszcze na kandydata do fotela radnego w Zabrzu, gdzie o urząd prezydencki stara się prezes Eugeniusz Postolski. Dziś Górnik zwołuje konferencję prasową, podczas której ogłoszona zostanie oficjalna kara nałożona przez klub na Prasnala. Prawdopodobnie uderzy ona piłkarza bardzo mocno po kieszeni. Tej sprawie poświęcone było trwające bardzo długo - rozpoczęło się o 15:30 - spotkanie działaczy z Radą Drużyny. Jeszcze o 20:00 rozmawiano o sytuacji klubu na kolejnym spotkaniu, tym razem z kibicami. Nie można też wykluczyć, że podczas wspomnianej konferencji prasowej prezes Postolski zdradzi nieco szczegółów dotyczących pozyskania przez klub sponsora strategicznego. Zapowiedział, że stanie się to jeszcze w tym tygodniu.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online