Sikora przed meczem z Odrą: Musimy wygrać

Marisz Nosal Latem dołączył do drużyny Odry Wodzisław. Niechciany w Górniku, odnalazł się w zespole prowadzonym przez Ryszarda Wieczorka. W ostatnim meczu z Wisłą Kraków zdobył gola. Kibice Odry liczyli, że na listę strzelców wpisze się także w meczu z Górnikiem (środa godz. 18.00). Jednak napastnik Odry nie wybiegnie na murawę stadionu w Zabrzu.
- W meczu z Wisłą w starciu z Adamem Piekutowskim złamałem szczękę - mówi Nosal. - Szkoda, bo liczyłem na występ w tym meczu. Nie to, żebym chciał się zemścić na Górniku, czy udowodnić coś działaczom tego klubu. Po prostu mieli inną koncepcję i nie widzieli mnie w drużynie. Napastnik nie ukrywa, że przed takim meczem odczuwa jednak dreszczyk emocji.

- Ciśnienie lekko idzie w górę - mówi.

Ciśnienie rośnie także w Zabrzu. Drużyna ta nie wygrała od 16 sierpnia. W sumie odniosła w tym sezonie dwa zwycięstwa.

- Musimy wygrać - zapowiada Adrian Sikora, napastnik Górnika. - Trochę mi wstyd, bo jako napastnik zdobyłem tylko trzy gole. Na 10 meczów to bardzo mało. Postaram się to nadrobić - zapowiada.

źródło: Super ExpressRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online