Forum
 

Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Marek MotykaTrener Górnika, Marek Motyka: - Do utraty bramki moi zawodnicy wykonywali bardzo dobrze założenia taktyczne. Problem pojawił się po golu Mysony. Nasza koncepcja załamała się. Piłkarze mają pretensje do sędziego, że nie podyktował dla nas karnego. Szkoda, że nie wywozimy z Łodzi punktu, choć po zdobyciu bramki przez ŁKS, dążyliśmy do wyrównania.

Trener ŁKS Marek Chojnacki: - Zagraliśmy najgorsze spotkanie w tej rundzie, ale mimo wszystko udało nam się wygrać. Cieszę się z tego zwycięstwa, bo lepiej wygrać po brzydkiej grze niż przegrać - tak jak w Poznaniu, po dobrym meczu. Nie mogliśmy sobie poradzić z bardzo agresywną grą Górnika na całym boisku. Z przebiegu spotkania widać było, że drużyna, która pierwsza popełni błąd - przegra mecz. Tak się rzeczywiście stało. Mysonie wyszedł strzał życia.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online