Z ŁKS-em bez Moskala, ale z Aleksandrem

Występ Tomasza Moskala w meczu przeciwko ŁKS jest praktycznie wykluczony. Zajęcia wznowili natomiast pozostali kontuzjowani gracze. - "Moskit" jest wyłączony do końca tygodnia - informuje trener Marek Motyka - ale Arkadiusz Aleksander zaczął już z nami trenować i na sobotni mecz najprawdopodobniej pojedzie. Do dyspozycji będzie również Artur Prokop, któremu operowany przed meczem z Bełchatowem palec zaczął ropieć. To była wielka uciążliwość, bo Artur nie mógł nawet buta ubrać. Nasz kapitan zagwarantował mi jednak, że w spotkaniu z ŁKS wystąpi. To twardziel, nie mam prawa mu nie wierzyć.
Do treningów wrócił także, po dłuższej przerwie, Krzysztof Bukalski, który jednak w Łodzi najprawdopodobniej nie zagra. - Nie chcielibyśmy popełnić tego samego błędu, jak z Aleksandrem, który wrócił za wcześnie na boisko i uraz się odnowił - przypomina Motyka. - W tej sytuacji Krzysiek "w ogień" pójdzie w przyszłym tygodniu. Zresztą jest on w każdym calu profesjonalistą, więc jak będzie na sto procent gotowy, to sam mi to zgłosi.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online