Kolejny dobry występ Marcina Kocura

Wypożyczony z Górnika Zabrze dziewiętnastoletni Marcin Kocur kilka tygodni pauzował z powodu kontuzji. W minioną środę zagrał 22 minuty w pierwszej drużynie Walki w meczu o Puchar Polski z Walką II (2:1). W ostatnim meczu III ligi w Słubicach także spisał się bardzo dobrze.
Po raz pierwszy od powrotu Walki do III ligi jej piłkarze wygrali na wyjeździe. Podopieczni trenera Zdzisława Iwańskiego pokonali w Słubicach tamtejszą Polonię 2:1. Rozstrzygnięcie padło w 80. minucie. Marcin Kocur przechwycił piłkę na piętnastym metrze. Najpierw zwodem minął jednego zawodnika Polonii, potem drugiego i wpadając na pole karne słubiczan - mimo asysty obrońców Polonii - strzelił "po ziemi" w długi słupek, Piotr Dmuchowski – bramkarz zespołu ze Słubic - nie był w stanie nic zdziałać.

źródło: Dziennik Zachodni