Twardziel Sławik

Mateusz Sławik (fot. drożdżal)Marek Motyka największą uwagę na treningach Górnika Zabrze poświęca zdrowiu piłkarzy. Najbardziej poobijany jest wciąż Mateusz Sławik, którego podbite oko nabiera już efektownej kolorowej otoczki, w dodatku bramkarzowi Górnika przytrafiło się skręcenie stawu skokowego. 

- Sławik to twardziel, zawsze go coś boli, ale powtarza, że wtedy gra się lepiej i jeśli coś go może odsunąć od gry, to może być to tylko... słaba forma, a nie takie drobne, jego zdaniem, kontuzje - mówi kierownik drużyny, Ryszard Pasterczyk.

Swoje zdanie golkiper przedstawił już trenerowi, który zastanawiał się, czy "Mati" nie nadaje się bardziej na zwolnienie lekarskie niż do stania między słupkami. Ostateczne decyzje w tej kwestii jednak nie zapadły.

W każdym razie zabrzanie do Łodzi na mecz z ŁKS wyjeżdżają już w piątek i tego samego dnia wieczorem wybierają się na mecz Widzewa z Lechem Poznań.

- Będziemy kibicować Widzewowi, żeby przynajmniej jedna drużyna z tego miasta odniosła zwycięstwo, bo ŁKS punktów nie oddamy - z humorem kończy Pasterczyk.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online