Forum
 

Ojcu ręki nie poda

32-letni obrońca Cracovii, Jacek Wiśniewski, urodził się w Zabrzu, w Górniku grał blisko 10 lat. W niedzielę po raz pierwszy w karierze zagra przeciwko tej drużynie w meczu o ligowe punkty.
- Na początku na pewno będzie szła orkiestra. Na meczu będą moi rodzice, na pewno komplet widzów. Jestem przekonany, że atmosfera będzie super. Mam tylko problemy z synem Przemkiem, który ćwiczy w Górniku... - zwierza się Wiśniewski.
- W ostatnim meczu Górnika z Odrą Przemek wyprowadzał na boisko zespół z Wodzisławia. Przed meczem z Cracovią oświadczył mi, że teraz Cracovii nie wyprowadzi i pójdzie z panem Arturem (Prokopem, kapitanem Górnika). "Tobie ręki nie podam, bo ty grasz w Cracovii" - powiedział. Wytłumaczyłem mu, że tam teraz pracuję - opowiadał Wiśniewski.
- W tym meczu nie będzie zmiłuj się, walka pójdzie na noże. Potrzebujemy punktów, więc nie tylko nie będę odstawiał nogi, ale nawet głowę wsadzę - zapowiedział obrońca Cracovii.

źródło: Dziennik PolskiRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online