Rozdarta dusza Bochynka

Marcin Bochynek (fot. Gazeta Wyborcza)Mecz z Górnikiem dla Marcina Bochynka będzie pierwszym od momentu kiedy objął drużynę Odry. Szkoleniowiec nie ukrywa, że będzie miał rozdartą duszę, nie tylko dlatego, że mieszka w Zabrzu, ale przede wszystkim dlatego, że z klubem z Roosevelta ma również wspaniałe wspomnienia związane z rozgrywkami ligowymi. 

- Oczywiście, że darzę wielkim sentymentem Górnika, ale teraz pracuję w Odrze i będę się starał, aby mój zespół wygrał - zapowiada trener Bochynek. - Dobrze pamiętam porażkę Odry w Zabrzu, po której pożegnałem się z posadą trenera wodzisławskiej jedenastki. Teraz jedziemy jednak do Zabrza w innej roli. Na pewno nie jesteśmy faworytem, to są derby i każdy wynik jest możliwy. Jedno mogę zapewnić, że zagramy ofensywnie, widowiskowo.

Również dla wiceprezesa wodzisławskiego klubu Edwarda Sochy, mecz w Zabrzu, będzie okazją do wspomnień.

- W Zabrzu spędziłem blisko 17 lata najpierw jako piłkarz, a potem jako działacz - mówi Socha. - Nadal mam w pamięci słowa nieżyjącego Bolesława Niesyty, że przed wejściem do klubu trzeba zdjąć buty. To wciąż wielka firma. Jadę jednak do Zabrza jako działacz Odry, więc chciałbym oglądać dobre widowisko i zwycięstwo swojej drużyny.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online