Wrześniowa nadzieja

Eugeniusz Postolski (fot. Dziennik Zachodni) Wczoraj piłkarze Górnika analizowali sobotnią wyjazdową porażkę 2:3 z Legią. Przyglądano się m.in. sytuacji z 82 minuty, gdy Tomasz Łuczywek został bez piłki staranowany w polu karnym. Podczas pomeczowego spotkania z arbitrem Arturem Szydłowskim - dzięki kasecie przyniesionej przez kierownika warszawskiego klubu - pokazano ją także sędziemu.

- Z tego ujęcia faktycznie można by się zastanowić nad podyktowaniem karnego - przyznał podobno krakowski arbiter przy jednej z powtórek, ale wyniku spotkania na pewno nic już nie zmieni.

Prezes Eugeniusz Postolski, który też mocno przeżywał ten mecz i uważa, że w pierwszej połowie piłkarze mieli "związane nogi", wciąż rozmawia z potencjalnymi inwestorami.

- Mam nadzieję, że w trzeciej dekadzie września będziemy już mogli informować o konkretach, i że będą to wieści pozytywne - stwierdził szef Górnika.

źródło: Dziennik Zachodni