Bałagan w Górniku

Dawid Jarka od kilku tygodni trenuje z pierwszym zespołem, ale w klubie nikt nie znajduje czasu na to, żeby potwierdzić go do gry... a Górnicy rażą w ekstraklasie nieskutecznością. Na gola w lidze czekają od kwietnia! Być może rozwiązaniem byłoby danie szansy młodemu Jarce. Dlaczego? Bo jest on maszynką do strzelania goli. W młodzieżowym Gwarku Zabrze zdobywał po kilkadziesiąt bramek w sezonie! Jarka przez ostatnie pół roku terminował w greckiej Larissie, a latem wylądował w Górniku. Niestety, działacze nie znajdują czasu na załatwienie formalności związanych z jego transferem z Gwarka do Górnika. - Już sam się zgubiłem, o co w tym wszystkim chodzi. Jeśli do środy wszystko się nie wyjaśni, to dalszy pobyt w Górniku nie ma sensu - stawia kategorycznie sprawę młody piłkarz. Niecierpliwości Jarki nie ma się co dziwić. Z pierszwoligowym klubem trenuje już przecież od kilku tygodni. - Czuję się dobrze, trenuje mi się świetnie, brakuje tylko gry. Uważam, że dałbym sobie w lidze radę - podkreśla Jarka.
W podobnej sytuacji są dwaj zawodnicy Młodzieżowej Szkółki Piłkarskiej Górnika: Marcin Maszka i Grzegorz Jasiczek. Oni też od początku lipca trenują z pierwszoligowym klubem, ale nie są potwierdzeni do gry, bo Sportowa Spółka Akcyjna Górnika nie może się porozumieć z MSPN Górnik. - Z Jarką powinniśmy wyjaśnić wszystko do końca tygodnia. Chcemy, żeby u nas grał. A jeśli chodzi o MSPN Górnik, to w zeszłym tygodniu dostali projekt nowej umowy i do dziś nie odpowiedzieli. Nie wiem, czy SSA Górnik jest dla młodzieży, czy młodzież dla Górnika - odpowiada Eugeniusz Postolski, prezes zabrzańskiego klubu.

źródło: Fakt
nadesłał: MartenRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online