Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Szkoleniowiec Górnika Marek Motyka: - Nie tak miała wyglądać inauguracja na naszym stadionie. Jesteśmy załamani wynikiem. Do przerwy po dwóch błędach w obronie straciliśmy dwie bramki. Później graliśmy ofensywnie, były sytuacje, ale moi zawodnicy albo pudłowali, albo świetnie bronił Majdan. Z Krakowa po porażce z Wisła wracaliśmy bez punktów, ale z podniesionymi głowami. Dziś punktów też nie mamy, ale głowy mamy spuszczone. 

Trener Pogoni Mariusz Kuras: - Najważniejsze jest to, że zdobyliśmy dziś trzy punkty, a Pogoń wygrała w Zabrzu pierwszy ligowy mecz w historii. Zagraliśmy konsekwentnie, choć może nie zaprezentowaliśmy wielkiego futbolu. Po słabym inauguracyjnym meczu w Łodzi to zwycięstwo pozwala nam łapać oddech przed kolejnym spotkaniem.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online