Podziękowania dla kibiców Górnika

Drodzy Kibice i Sympatycy Górnika Zabrze!
U progu kolejnego sezonu ligowego serdecznie dziękujemy tym wszystkim, którzy swoją wzorową postawą wspierali Górnika w ubiegłorocznych, niezwykle trudnych, sportowych zmaganiach.
Jak podkreślają piłkarze i media, to właśnie pełny stadion na Roosevelta i wyprawy wiernych, prawdziwych kibiców na mecze wyjazdowe, dodawały sił i wiary naszej Drużynie w tak trudnym dla Górnika momencie. Osiągnęliśmy cel – jesteśmy jednym z dwóch śląskich, pierwszoligowych klubów piłkarskich. Mamy nadzieję, że ten sezon przyniesie lepsze wyniki sportowe, które pozwolą Górnikowi włączyć się do walki o jak najlepszą pozycję w tabeli Ekstraklasy.
Jesteśmy przekonani, że atmosfera sportowej rywalizacji przy wzorowym aplauzie pełnych trybun pozwoli nam zrealizować założone cele.
W imieniu zawodników, kadry trenerskiej, rady nadzorczej, zarządu Klubu i władz Zabrza jeszcze raz dziękujemy Kibicom i Sympatykom Górnika

Prezydent Zabrza Jerzy Gołubowicz
Przewodniczący Rady Miejskiej Borys Budka
Prezes Zarządy SSA Górnik Zabrze Eugeniusz Postolski
Przewodniczący Rady Nadzorczej SSA Górnik Zabrze Włodzimierz Mikoda
Honorowy Prezes Górnika Zabrze Zygfryd Wawrzynek

źródło: um.zabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online