Oni robią dziecinadę

Mianem dziecinady i amatorszczyzny określił trener Górnika Zabrze, Marek Motyka, zachowanie Sebastiana Olszara. 25-letni napastnik najpierw miał wypadek samochodowy, który zakłócił jego cykl przygotowań do sezonu, a następnie zachorował i nie pokazał się nawet na przedsezonowej prezentacji Górnika w zabrzańskim Multikinie. - Od pięciu dni nie mam żadnego kontaktu z Sebastianem, w ogóle nie pokazuje się w klubie - ujawnia trener Motyka. - Olszar przekazał tylko jakąś informację masażyście, a chyba powinien zadzwonić do mnie lub do prezesa. W końcu to my jesteśmy jego pracodawcami. Czy takie zachowanie należy zatem do ogólnie przyjętych? I to wszystko ma miejsce na dwa dni przed inauguracją ligi!
Wywołany do tablicy zawodnik nie zgadza się z opinią swego trenera. Przyznaje, że za kilka dni będzie mógł więcej opowiedzieć o przyczynach awersji do spotkania z trenerem Motyką. - Do tej pory jeśli dzwoniłem do niego, źle na tym wychodziłem - mówi Olszar. - Poza tym dla mnie jasne jest, że to oni robią dziecinadę.

» Oni, czyli kto?
- Jeszcze nie pora bym się otworzył. Kiedy indziej o tym opowiem.

» Jaka kontuzja krzyżuje panu szyki?
- To nie jest kontuzja. Jestem na chorobowym, ale nie z powodu urazu, a wirusa, który mnie dopadł. Właśnie jestem w trakcie badań.

» I dlatego nie mógł pan dotrzeć na prezentację Górnika?
- Jakby pan miał 38 stopni gorączki, to też by pan z domu nie wychodził.

» Krótki telefon o trenera zamiast do masażysty nie załatwiłby sprawy?
- Jakby w klubie był lekarz, to bym mu przekazał wszystko o mojej chorobie, ale go nie ma. Ale o tym wszystkim za kilka dni porozmawiamy.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online