Zapach pieniędzy

Na nieco ponad tydzień przed rozpoczęciem sezonu Górnik szuka sponsorów i ponoć jest szansa na podpisanie kilku korzystnych umów. Z reklamami wracają na stadion Zabrzańskie Zakłady Naprawcze oraz firma Powen. Prawdziwym hitem może być zawarcie porozumienie z dużym konsorcjum ubezpieczeniowym, które za duże pieniądze może trafić na koszulki zabrzan. Mówi się o kwocie sięgającej nawet miliona złotych. Rozmowy na ten temat w każdym razie trwają i ponoć są zaawansowane. 
Środowa wizyta w Zabrzu szefa Ekstraklasy SA, Andrzeja Rusko zaowocowała ponoć pojawieniem się szansy na szybszą renowację, a właściwie kompletną przebudowę stadionu Górnika. Na władzach ligi zrobiła wrażenie kwota 25 milionów w budżecie miasta na remont obiektu w ciągu najbliższych kilku lat. Biorąc pod uwagę, że mając gwarancję gminy można nawet 90 procent potrzebnej kwoty uzyskać ze środków Unii Europejskiej, wizja budowy w Zabrzu nowego stadionu może okazać się całkiem realna.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online