Oczekiwana amnestia

Ważne dla Górnika Zabrze rzeczy powinny dziś mieć miejsce w Warszawie, gdzie Ekstraklasa SA ma podjąć decyzje o wpuszczeniu na stadion kibiców podczas pierwszego meczu nowego sezonu rozegranego w Zabrzu z Pogonią Szczecin. Jak wiadomo, na Górniku ciąży kara nałożona po spotkaniu z Legią, kiedy kibice obu drużyn wtargnęli na murawę. Podjęto wówczas decyzję o zamknięciu trybun dla fanów na pierwszy mecz rundy jesiennej. Kiedy jednak złagodzono karę Wiśle za niewspółmiernie większe przewinienie, Górnik odwołał się od tej decyzji i dziś ma zostać objęty amnestią.
Można jednak zapomnieć o rekordowej frekwencji jaka towarzyszyła wiosną ostatnim meczom Górnika. Wspomniany mecz z Legią oglądało ponad 20 tysięcy widzów. - Mamy zgodę na wpuszczenie 13,5 tysiąca osób i ani jednej więcej - mówi członek zarządu klubu, Andrzej Cieślik. - Taka frekwencja i tak byłaby jednak kapitalna.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online