Kadra pęcznieje

Tomasz Augustyniak (fot. tur.turek.net.pl)Trener Górnika, Marek Motyka zdecydował się ostatecznie na dokooptowanie do drużyny trzech testowanych graczy - Jana Ciosa, Tomasza Augustyniaka i Dariusza Stachowiaka. Wcześniej na roczne wypożyczenie z GKS Bełchatów przystał Tomasz Łuczywek. Tym sposobem budowanie fundamentów defensywy i drugiej linii zostało zakończone. Otwarta pozostaje sprawa pozyskania nowego bramkarza. Negocjacje trwają, a ich efektem będzie pojawienie się na Roosevelta Arkadiusza Malarza lub - co bardziej prawdopodobne - Jakuba Wierzchowskiego.
Największą bolączką zabrzan jest w tej chwili obsada linii ataku. Przymierzany do zespołu Grzegorz Kiemicik przebywa we Włoszech na obozie krakowskiej Wisły i jego losy rozstrzygną się po powrocie do kraju. - A tymczasem nieskuteczność razi po oczach. Będziemy jeszcze pracować nad wzmocnieniem siły ognia. Zawiedziony jestem Jackiem Kosmalskim, który, mimo wcześniejszych ustaleń, nie daje znaku życia i nie odbiera telefonu - frustruje się trener Motyka. - To już jest czas na finalizowanie umów. Pora negocjacji mija.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online