Forum
 

IV liga: Dwie bramki Gierczaka w meczu rezerw

Czarni Sosnowiec - Górnik II Zabrze 2:2 (1:2)
Bramki dla Górnika: Gierczak 2 (10., 44.).
Skład Górnika: Poros - Simon, Buchalik, Kapias (38. Kiełtyka) - Szczeponik, Bukowiec, Ficulak, Kopański (70. Murzyn), Wójcik (85. Wrona) - Gierczak, Buśkiewicz (80. Grzegorzyca).
Mecz dla Górnika II rozpoczął się bardzo dobrze. Jedną z pierwszych akcji zabrzan zakończył celnym strzałem Piotr Gierczak. Rezerwy Górnika cofnęły się do linii obrony, co jak się okazało nie było dobrym posunięciem, bo piłkarze z Sosnowca przejęli inicjatywę i w 40 min. strzałem z ok. 17 metrów pokonali Porosa. Zabrzanie jednak szybko otrząsnęli się po utracie bramki. Świetnie spisujący się w tym spotkaniu Gierczak, doszedł do prostopadłego podania od Kopańskiego i wychodząc sam na sam z bramkarzem gospodarzy skierował piłkę do siatki.
Druga połowa to ciągłe ataki "górników", jednak mimo wielu prób nie udało im się zdobyć trzeciej bramki, która przypieczętowałaby zwycięstwo. Ta otwarta gra zabrzan zemściła się w 80 min. spotkania. Po dośrodkowaniu na długi słupek, jakimś cudem zawodnik z Czarnych umieścił piłkę w bramce i ustalił wynik meczu.

źródło: własne
autor: BuliRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online