Piłkarz z Maroka na testach w Górniku

Salah Sibouih (fot. puszek)Marokańczyk Salah Sibouih pojawił się na piątkowym treningu Górnika Zabrze. 32-letni zawodnik grał w marokańskich klubach pierwszoligowych: FUS, UTS i FAR Rabat. Kilka razy wystąpił w reprezentacji Maroka. Przed kilkoma miesiącami trenował w chorzowskim Ruchu. - Wydaje się, że to solidny zawodnik, w Chorzowie na przeszkodzie stanęła niechęć publiczności do ciemnoskórego zawodnika. Ja dam mu szansę pokazania się w sparingu i zobaczymy, na co go stać - mówi trener Marek Motyka.

Górnik wciąż szuka bramkarza. Zabrzanie prowadzą negocjacje z dwoma pierwszoligowymi golkiperami, którzy w najbliższych dniach mają dać odpowiedź. Trener Motyka rozmawiał też z Radosławem Majdanem, któremu skończył się kontrakt w krakowskiej Wiśle. Majdan szuka sobie klubu za granicą, ale z Zabrza dostał sygnał, że w razie braku innych ofert klub z Roosevelta widzi go u siebie. Tymczasem Bułgar Iwaiło Stoimenow, który w poprzednim sezonie był podstawowym graczem linii pomocy Górnika, jest bliski podpisania umowy z beniaminkiem ekstraklasy, łódzkim Widzewem.

W sobotę Górnik gra sparingowy mecz w podczęstochowskich Konopiskach z tamtejszym Lotem.

źródło: Gazeta Wyborcza / fot. puszekRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online