IV-ligowy mistrz asysty wzbudził zainteresowanie trenera Górnika

Artur Opeldus w beniaminku czwartej ligi, Górniku Wesoła zaliczył udane występy. Jego drużyna zajęła trzecie miejsce w tabeli pierwszej grupy, a sam zawodnik strzelił 9 goli. - Mnie bardziej niż te bramki cieszy jednak inna liczba podsumowująca występy w Górniku Wesoła - mówi Artur Opeldus. - Mam na koncie 15 asyst, tyle bramek padło po moich podaniach. Grałem z reguły na bocznej pomocy. Moim zadaniem było dokładne podawanie i wywiązywałem się z tego zadania najlepiej jak potrafiłem. 

Zadowolony z postawy Opeldusa jest trener Czesław Mika. Cieszą się też, że pozyskali takiego zawodnika, ale i dobrego ducha drużyny, działacze klubu z Wesołej. - Prezesi Jędyk i Duży bardzo mi pomogli poukładać moje sprawy zawodowe, a trener Mika dał mi szansę. Chyba mogę powiedzieć, że ją wykorzystałem skoro po sezonie w czwartej lidze mam ofertę z Górnika Zabrze. Na razie prowadzimy wstępne rozmowy, ale sam fakt, że trener Motyka myśli o mnie w kontekście ekstraklasy jest dla mnie wyróżnieniem, wyzwaniem i mobilizacją.

źródło: Sport / MartenRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online