Ziarkowski odchodzi z Górnika

Najważniejszym zadaniem trenera Górnika Zabrze, Marka Motyki, były wczoraj rozmowy z zawodnikami, którzy pojawili się na pierwszym treningu po urlopach.
Po wczorajszych rozmowach trenera i prezesa Jerzego Frenkiela prawie przesądzone jest, że w Zabrzu pozostanie Łukasz Juszkiewicz. Piłkarz ma propozycję z Widzewa Łódź, ale chciał jeszcze porozmawiać z działaczami Górnika i usłyszeć ich propozycję. 

- W grę wchodzą już niuanse i na 95 procent Łukasz zostanie z nami - zapewnia trener Motyka.

Po chwili szkoleniowiec głośno wylicza nazwiska zawodników, który pozostaną na pewno na Roosevelta.

- Pożegnaliśmy się jedynie z Jackiem Ziarkowskim - dodaje. - Doszliśmy do wniosku, że to jednak nie jest ten piłkarz, którego widzimy w składzie.

Trener Motyka ma nadzieję, że w nowym sezonie w Górniku pozostanie Sebastian Olszar. Na razie w klubie czekają na jego przyjazd. Na wczorajszym treningu pojawiła się za to spora grupa zawodników, która była wypożyczona do innych klubów (Gałecki, Sala, Laskowski).

- Chcemy się im przyjrzeć pod kątem naszych potrzeb i ich ewentualnej przydatności dla drużyny - wyjaśnia trener Górnika.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online