Zmieniony terminarz Orange Ekstraklasy

Ekstraklasa SA podała dziś do wiadomości oficjalny terminarz rozgrywek Orange Ekstraklasy w zbliżającym się sezonie 2006/07. Po ubiegłotygodniowej publikacji przez serwis "90 minut" władze Ekstraklasy zdecydowały się całkowicie zmienić plan rozgrywek. Poniżej prezentujemy aktualny na chwilę obecną terminarz rozgrywek.
Arka Gdynia rozegra baraż o utrzymanie w I lidze z Jagiellonią Białystok. 

Kolejka 1 - 29-30 lipca

Wisła Kraków - Górnik Zabrze
Górnik Łęczna - GKS Bełchatów
Widzew Łódź - Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
Legia Warszawa - Cracovia
Odra Wodzisław Śląski - Zagłębie Lubin
Lech Poznań - Wisła Płock
Arka Gdynia/Jagiellonia Białystok - Korona Kielce
Łódzki KS - Pogoń Szczecin

Kolejka 2 - 5-6 sierpnia

Cracovia - Odra Wodzisław Śląski
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - Legia Warszawa
GKS Bełchatów - Widzew Łódź
Łódzki KS - Górnik Łęczna
Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin
Arka Gdynia/Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków
Zagłębie Lubin - Lech Poznań
Korona Kielce - Wisła Płock

Kolejka 3 - 12-13 sierpnia

Korona Kielce - Lech Poznań
Wisła Kraków - Wisła Płock
Pogoń Szczecin - Arka Gdynia/Jagiellonia Białystok
Górnik Łęczna - Górnik Zabrze
Widzew Łódź - Łódzki KS
Legia Warszawa - GKS Bełchatów
Odra Wodzisław Śląski - Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
Zagłębie Lubin - Cracovia

Kolejka 4 - 19-20 sierpnia

Lech Poznań - Cracovia
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - Zagłębie Lubin
GKS Bełchatów - Odra Wodzisław Śląski
Łódzki KS - Legia Warszawa
Górnik Zabrze - Widzew Łódź
Arka Gdynia/Jagiellonia Białystok - Górnik Łęczna
Wisła Płock - Pogoń Szczecin
Wisła Kraków - Korona Kielce

Kolejka 5 - 26-27 sierpnia

Pogoń Szczecin - Korona Kielce
Górnik Łęczna - Wisła Płock
Widzew Łódź - Arka Gdynia/Jagiellonia Białystok
Legia Warszawa - Górnik Zabrze
Odra Wodzisław Śląski - Łódzki KS
Zagłębie Lubin - GKS Bełchatów
Cracovia - Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
Lech Poznań - Wisła Kraków

Kolejka 6 - 9-10 września

GKS Bełchatów - Cracovia
Łódzki KS - Zagłębie Lubin
Górnik Zabrze - Odra Wodzisław Śląski
Arka Gdynia/Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa
Wisła Płock - Widzew Łódź
Korona Kielce - Górnik Łęczna
Wisła Kraków - Pogoń Szczecin
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - Lech Poznań

Kolejka 7 - 16-17 września

Pogoń Szczecin - Lech Poznań
Górnik Łęczna - Wisła Kraków
Widzew Łódź - Korona Kielce
Legia Warszawa - Wisła Płock
Odra Wodzisław Śląski - Arka Gdynia/Jagiellonia Białystok
Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze
Cracovia - Łódzki KS
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - GKS Bełchatów

Kolejka 8 - 23-24 września

Lech Poznań - GKS Bełchatów
Łódzki KS - Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
Górnik Zabrze - Cracovia
Arka Gdynia/Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin
Wisła Płock - Odra Wodzisław Śląski
Korona Kielce - Legia Warszawa
Wisła Kraków - Widzew Łódź
Pogoń Szczecin - Górnik Łęczna

Kolejka 9 - 30 września-1 października

Górnik Łęczna - Lech Poznań
Widzew Łódź - Pogoń Szczecin
Legia Warszawa - Wisła Kraków
Odra Wodzisław Śląski - Korona Kielce
Zagłębie Lubin - Wisła Płock
Cracovia - Arka Gdynia/Jagiellonia Białystok
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - Górnik Zabrze
GKS Bełchatów - Łódzki KS

Kolejka 10 - 14-15 października

Lech Poznań - Łódzki KS
Górnik Zabrze - GKS Bełchatów
Arka Gdynia/Jagiellonia Białystok - Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
Wisła Płock - Cracovia
Korona Kielce - Zagłębie Lubin
Wisła Kraków - Odra Wodzisław Śląski
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa
Górnik Łęczna - Widzew Łódź

Kolejka 11 - 21-22 października

Widzew Łódź - Lech Poznań
Legia Warszawa - Górnik Łęczna
Odra Wodzisław Śląski - Pogoń Szczecin
Zagłębie Lubin - Wisła Kraków
Cracovia - Korona Kielce
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - Wisła Płock
GKS Bełchatów - Arka Gdynia/Jagiellonia Białystok
Łódzki KS - Górnik Zabrze

Kolejka 12 - 28-29 października

Lech Poznań - Górnik Zabrze
Arka Gdynia/Jagiellonia Białystok - Łódzki KS
Wisła Płock - GKS Bełchatów
Korona Kielce - Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
Wisła Kraków - Cracovia
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin
Górnik Łęczna - Odra Wodzisław Śląski
Widzew Łódź - Legia Warszawa

Kolejka 13 - 4-5 listopada

Legia Warszawa - Lech Poznań
Odra Wodzisław Śląski - Widzew Łódź
Zagłębie Lubin - Górnik Łęczna
Cracovia - Pogoń Szczecin
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - Wisła Kraków
GKS Bełchatów - Korona Kielce
Łódzki KS - Wisła Płock
Górnik Zabrze - Arka Gdynia/Jagiellonia Białystok

Kolejka 14 - 11-12 listopada

Lech Poznań - Arka Gdynia/Jagiellonia Białystok
Wisła Płock - Górnik Zabrze
Korona Kielce - Łódzki KS
Wisła Kraków - GKS Bełchatów
Pogoń Szczecin - Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
Górnik Łęczna - Cracovia
Widzew Łódź - Zagłębie Lubin
Legia Warszawa - Odra Wodzisław Śląski

Kolejka 15 - 18-19 listopada

Odra Wodzisław Śląski - Lech Poznań
Zagłębie Lubin - Legia Warszawa
Cracovia - Widzew Łódź
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - Górnik Łęczna
GKS Bełchatów - Pogoń Szczecin
Łódzki KS - Wisła Kraków
Górnik Zabrze - Korona Kielce
Arka Gdynia/Jagiellonia Białystok - Wisła Płock

źródło: Ekstraklasa SA



Redakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

















Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online