Forum
 

Sąsiedzi

Bardzo interesująco zapowiada się sobotnia konfrontacja w Zabrzu. Przecież spotkania Górnika z Widzewem Łódź zawsze wywołały (i nadal wywołują) wśród kibiców dreszczykiem emocji. Obie ekipy sąsiadują w tabeli i dlatego zapowiada się wyrównane spotkanie. Takie, w którym nikt nie będzie się oszczędzał. - Sama nazwa Widzew wzbudza w nas dodatkowe siły - twierdzą piłkarze Górnika. 
- Górnik? "Pod górkę" - odpowiadają jednym głosem zawodnicy Widzewa.
Trener Górnika Waldemar Fornalik, cieszy się, że jego zawodnicy powoli wracają do zdrowia. Na pewno nie zagra Paweł Pęczak, ale pozostali są brani przy ustalaniu składu. Na przeziębienie narzekał Piotr Lech, a kłopoty z mięśniem ma Felipe. Ich występ stoi pod znakiem zapytania. Kibice w Zabrzu liczą, że ich ulubieńcy w końcu przełamią niemoc i wygrają z Widzewem. Można śmiało napisać, iż jest to spotkanie o... 6 punktów.

- Liczę na drugie wyjazdowe w tym sezonie - powiedział nam pewnym głosem łódzki szkoleniowiec, Jerzy Kasalik. W Widzewie najprawdopodobniej zadebiutuje Bogdan Zając, który podczas zgrupowania w Dębicy pomyślnie przeszedł testy i dogadał się z działaczami odnośnie wynagrodzenia. Zając dysponował swoją kartą, bowiem Polskie Związek Piłki Nożnej rozwiązał jego umowę z Zagłębiem Lubin. Do składu wracają również rekonwalescenci - Michał Stasiak, Patryk Rachwał, Piotr Włodarczyk i Rafał Pawlak. Bojowa atmosfera sprzyja osiągnięciu dobrego rezultatu, na którzy wszyscy w Łodzi liczą.

źródło: Sport
nadesłał: PiotreKSGRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online