Forum
 

Szarmach i przyjaciele

Dyskusyjny Klub "Agora" znów na sportowo. W przeszłości Miejska Biblioteka Publiczna w jego ramach organizowała spotkania z Antonim Piechniczkiem, Zbigniewem Bońkiem czy Włodzimierzem Lubańskim - w najbliższy poniedziałek kibice będą mieli szansę spotkać się z kolejną gwiazdą polskiego futbolu, Andrzejem Szarmachem. Gośćmi podczas benefisu "Diabła" (taki boiskowy przydomek nosił były reprezentant kraju i piłkarz Górnika) mają być jego koledzy z piłkarskich boisk: Jan Banaś, Henryk Kasperczak, Jan Kowalski, Grzegorz Lato i Stanisław Oślizło. 
Spotkanie na czasie, bowiem lada tydzień rozpoczynają się przecież mistrzostwa świata w Niemczech, ale tematem dominującym będzie zapewne postać zmarłego w środę trenera Kazimierza Górskiego. Nie zabraknie zapewne pytań - jak na każdej sportowej Agorze - o przyszłość Górnika.
Organizatorzy na spotkanie z Andrzejem Szarmachem i jego gośćmi zapraszają 29 maja (początek godz. 18) do hali Pogoni (Zabrze, ul. Wolności 406).

źródło: Głos ZabrzaRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online