Forum
 

Bukowiec gościem specjalnym na turnieju trampkarzy

Mateusz Bukowiec - jeszcze junior, a już piłkarz I-ligowego Górnika - był gościem specjalnym niedzielnego, podwójnego turnieju piłkarskiego drużyn trampkarzy, który został rozegrany w Rokitnicy. 17-latek opowiadał o swojej karierze i w specjalnym pokazie prezentował, niemałe już, umiejętności piłkarskie. 
W zawodach organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Szkołę Podstawową nr 31 wzięło udział osiem drużyn z czterech klubów. W kategorii drużyn rocznika 91 najlepszy okazał się Górnik Zabrze (trener: Jerzy Urban), który wyprzedził Spartę Lubliniec, Trampkarza 22 Biskupice i Promotora Zabrze, ale wśród drużyn rocznika młodszego o rok kolejność była już inna - zwyciężył Trampkarz 22, przed Górnikiem (trener: Michał Probierz, Promotorem i Spartą.

Tymczasem Bukowiec wciąż czeka na swój debiut w I lidze. Wydawało się, że zaliczy pierwszy występ w I lidze w meczu z Legią Warszawa, ale nim trener Waldemar Fornalik zdążył przeprowadzić zmianę, sędzia... zakończył spotkanie. Może więc wspotkaniu z Widzewem Łódź?

źródło: Głos ZabrzaRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2019 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online