Forum
 

Bukowiec gościem specjalnym na turnieju trampkarzy

Mateusz Bukowiec - jeszcze junior, a już piłkarz I-ligowego Górnika - był gościem specjalnym niedzielnego, podwójnego turnieju piłkarskiego drużyn trampkarzy, który został rozegrany w Rokitnicy. 17-latek opowiadał o swojej karierze i w specjalnym pokazie prezentował, niemałe już, umiejętności piłkarskie. 
W zawodach organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Szkołę Podstawową nr 31 wzięło udział osiem drużyn z czterech klubów. W kategorii drużyn rocznika 91 najlepszy okazał się Górnik Zabrze (trener: Jerzy Urban), który wyprzedził Spartę Lubliniec, Trampkarza 22 Biskupice i Promotora Zabrze, ale wśród drużyn rocznika młodszego o rok kolejność była już inna - zwyciężył Trampkarz 22, przed Górnikiem (trener: Michał Probierz, Promotorem i Spartą.

Tymczasem Bukowiec wciąż czeka na swój debiut w I lidze. Wydawało się, że zaliczy pierwszy występ w I lidze w meczu z Legią Warszawa, ale nim trener Waldemar Fornalik zdążył przeprowadzić zmianę, sędzia... zakończył spotkanie. Może więc wspotkaniu z Widzewem Łódź?

źródło: Głos Zabrza



Redakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

















Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online