Chciał pomóc Górnikowi

Adam Kompała chciał pomóc Górnikowi w walce o utrzymanie w I lidze, ale na Roosevelta zaoferowano mu tylko rolę trenera młodzieży. Teraz wychowanek zabrzan błyszczy w drugoligowym Piaście Gliwice i piekli się, widząc poczynania obecnego Górnika.
Kompała był motorem napędowym Górnika w latach 1998-2003, a także królem strzelców ekstraklasy w sezonie 1999/2000. Ze swoim ukochanym klubem pożegnał się, bo nikt nie chciał przedłużyć z nim kontraktu. Tułał się po Polsce, ale wciąż tęsknił za Zabrzem. - Z chęcią pomógłbym Górnikowi w tym trudnym okresie, ale pozostaje mi jedynie trzymać kciuki za chłopaków - podkreśla doświadczony pomocnik, który nadal jest częstym gościem w Zabrzu. Kompała oprócz gry w Piaście zajmuje się także szkoleniem 11-letnich trampkarzy... Górnika. - Kto wie, może kiedyś zostanę szkoleniowcem w Zabrzu. Na razie to moje pierwsze kroki trenerskie - dodaje.

źródło: Fakt
nadesłał: MartenRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online