Forum
 

Motyka na trybunach

Marek Motyka (fot. Dziennik Zachodni)Marek Motyka, były trener zabrzan, który formalnie nadal jest pracownikiem Górnika, siadł wczoraj na trybunach. Czy może wrócić do pracy na tym stanowisku? Klub nadal płaci mu pieniądze. - Jestem zaskoczony. Po prostu chciałem zobaczyć mecz, o żadnych zmianach nie widziałem. Tak, pracownikiem Górnika jestem i formalnie może prezes zażądać, bym stawił się w pracy, ale to chyba mało realne. Przede wszystkim brawo dla Przemka - przyznał Motyka, który po meczu wyciskał się z Cecherzem. Jerzy Frenkiel spotka się z tym ostatnim dziś. Potem Cecherz i Bałuszyński poprowadzą trening. Czy i drużynę w kolejnym meczu? - Jeszcze o tym nie myślałem - przyznał Frenkiel.
Wczoraj na stadionie pojawił się również Axel Thoma, mocno zaskoczony tym, co wydarzyło ie. w klubie (zrezygnowanie trenera Komornickiego - przyp. red.). Prawdopodobnie za kilka dni przestanie on oficjalnie pełnić funkcję menedżera Górnika.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online