Kasa Górnika poszła w błoto

Prawie 20 tys. złotych zostało wyrzucone w błoto. Tyle Górnik Zabrze musiał wyłożyć w przygotowanie boiska do sobotniego meczu z Pogonią Szczecin. Śnieg odgarnięty, murawa gotowa, a spotkanie zostało odwołane.
- Uzasadnienie spółki Ekstraklasa SA, że wpływ na to mają warunki atmosferyczne, mnie nie przekonuje - irytuje się prezes Górnika, Jerzy Frenkiel. - Liczy się murawa, a ta jest w stanie idealnym. Od dwóch tygodni pracujemy, by było dobrze.  
- Jak to jest? - zastanawia się trener Ryszard Komornicki. - Teraz w Polsce grać można tylko z Legią i Wisłą? Pozostałe drużyny przekładają mecze, układają, z kim zmierzą się teraz, a z kim później. Każdy szuka, jak najlepiej byłoby mu grać.
Po cichu mówi się, że za przełożeniem meczu stoi Zbigniew Koźmiński. Były prezes Górnika, obecnie Pogoni, nie chciał, by teraz mecz się odbył. Szczecińscy Brazylijczycy nie lubią chłodu i są w kiepskiej formie.
- Taki mocny nie jestem, żeby przekładać mecz - śmieje się Koźmiński. - Mecz odbędzie się w lepszych warunkach, a jak ma Górnik wygrać, to wygra.

źródło: Super ExpressRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online