Oświadczenie Stowarzyszenia Kibiców Górnika Zabrze

Stowarzyszenie Sympatyków Górnika Zabrze pragnie wyrazić swoje rozczarowanie w związku z przełożeniem na inny termin przez Polski Związek Piłki Nożnej zaplanowanego na sobotę meczu pomiędzy Górnikiem Zabrze a Pogonią Szczecin.
Odwołanie w/w spotkania na dwa dni przed terminem, bez podania przyczyny nie wystawia organizatorowi rozgrywek najlepszego świadectwa.
Powoływanie się na warunki pogodowe oraz brak podgrzewanej murawy na stadionie im. Ernesta Pohla nie jest wystarczającym powodem i wyjaśnieniem do tego by spotkanie to miało się nie odbyć. 
W ostatnich kilkunastu dniach działacze, kibice, a także władze miejskie robiły wszystko by przygotować murawę stadionu do tego by mecz z Pogonią mógł się odbyć. Piłkarska centrala swoją decyzją spowodowała, że wszystkie te wysiłki poszły na marne, a idea sportowej rywalizacji zeszła na dalszy plan.

Ze sportowym pozdrowieniem,
Stowarzyszenie Klub Sympatyków Górnika Zabrze

źródło: stowarzyszenie.netRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online