Olszar podbił stawkę

Lepszego debiutu w nowym klubie nie można sobie wymarzyć, choć z drugiej strony Sebastian Olszar - strzelec jednej z bramek w meczu z Podbeskidziem - wcale nie jest pewny, czy zostanie piłkarzem Górnika.
Na przeszkodzie mogą bowiem stanąć rozbieżności obu stron co do warunków umowy. Wnioskując po rozmowie z Olszarem, są one dość duże. Jak mówi sam piłkarz... - Wszystko rozstrzygnie się w poniedziałek. Prezes Frenkiel od początku nie ukrywał, jaka jest sytuacja w Górniku. Powiedział mi o tym, żebym potem nie miał pretensji. Umówiliśmy się, że ja potrenuję parę dni, zaś on postara się znaleźć jakieś rozwiązanie z tej sytuacji.

» Jak pan ocenia swój występ w sparingu?
- Czułem się dobrze na boisku, choć w środę miałem dopiero pierwszy kontakt z piłka od ponadrocznej przerwie. Wiedziałem, czego mogę się spodziewać po sobie. Parę rzeczy będę jeszcze musiał nadrobić, brakuje mi choćby dynamiki

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online