Brytyjczycy chcą Górnika

Konsorpcjum Stewart International Marketing jest bardzo bliskie zainwestowania w zabrzański klub. - Ja swoją robotę wykonałem. Teraz wszystko zależy od miasta i Stewarta - mówi Axel Thoma (42 l.), niemiecki menadżer Górnika.
SIM, zajmujący się dokapitalizowaniem przedsięwzięć sportowych, już latem zeszłego roku wysłał do zabrzańskiego magistratu list intencyjny w sprawie inwestycji w śląski klub. W listopadzie Zabrze odwiedził George Lawrance (43 l.), licencjonowany menadżer FIFA, który reprezentuje interesy Stewarda. Rozmawiał z prezydentem Jerzym Gołubowiczem i miejscowymi biznesmenami.
W ostatnich tygodniach Thoma stawał na głowie, żeby doprowadzić do inwestycji Brytyjczyków w Zabrzu. - Od początku pilotuję wszystko. Pięć razy reanimowałem całą sprawę. Co mogłem zrobić, to zrobiłem. Przyprowadziłem inwestora pod drzwi. Teraz trzeba je otworzyć i wpuścić go do środka - mówi Thoma. Do Zabrza ma w najbliższych tygodniach przyjechać grupa prawników i menadżerów Stewarta. - Wysłaliśmy do konsorcjum ogromną ilość materiałów o mieście, stadionie i klubie. Dostaliśmy list z podziękowaniem. Każdy inwestor będzie u nas przyjęty z otwartymi rękami - podkreśla Katarzyna Kuczyńska, rzeczniczka UM w Zabrzu.

źródło: Fakt
nadesłał: puszekRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online