Telefon do Zabrza

Niewiele brakowało, żeby Damian Seweryn zniknął wiosną z ligowych boisk. Ambitny piłkarz sam wziął jednak sprawy w swoje ręce i po odejściu z Polonii Warszawa teraz błyszczy w Górniku Zabrze.
- Kiedy przebywałem z Polonią na zgrupowaniu na Stadionie Śląskim, widziałem się z trenerem Komornickim. Znałem go wcześniej z czasów mojej gry w szwajcarskim Young Boys Berno. Po powrocie do Warszawy zadzwoniłem do niego, a potem do prezesa Jerzego Frenkiela. Nie mam przecież takiego nazwiska, żeby siedzieć w fotelu i czekać na propozycję - zdradza kulisy przejścia do Zabrza Damian Seweryn.
Czy pomogła mu znajomość z Komornickim? - O tyle, że nie byłem dla trenera anonimowy. W Szwajcarii spotykaliśmy się po prostu przy okazji meczów naszych drużyn. Nie wydaje mi się jednak, żeby mnie wtedy wnikliwie obserwował - wyjaśnia piłkarz, który w wygranym przez Górnika meczu z Cracovią był jednym z najlepszych piłkarzy zabrzan.

źródło: Fakt
nadesłał: MartenRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online