"Swój" Olszar

Sebastian Olszar pojawi się dziś na treningu Górnika Zabrze. - Traktujemy go jak "swojego". Przecież w Zabrzu zaczynał ligową karierę - twierdzi prezes zabrzan Jerzy Frenkiel.
Piłkarz jednak, od dłuższego czasu, walczy głównie z kontuzjami, a nie rywalami. - Podchodzimy do tego bardzo spokojnie. Sebastian jest po kontuzji, bardzo długo przebiegał proces rehabilitacji. Przyjedzie, kilka dni z nami potrenuje, decyzje podejmą trenerzy... W przyszłym tygodniu wszystko powinno być już jasne. W każdym razie jest to zawodnik, któremu warto podać rękę - dodaje Frenkiel, za którego poprzedniej kadencji w Zabrzu nikomu nieznany Olszar trafił do Górnika z Beskidu Skoczów.
Górnik wyciąga piłkarzowi dłoń, ale wynika to również z pilnej potrzeby wzmocnienia siły ognia. Nastroje po wygranej w Krakowie są znakomite, ale nikt nie ma wątpliwości, że atak jest dziś najsłabszą stroną drużyny Ryszarda Komornickiego. Kleber to piłkarz bardzo przeciętny. Jak stwierdził jeden z zawodników Górnika: - Najlepiej czuje się na sztucznej nawierzchni, ale w lidze na takiej pewnie nie zagramy.
Z kolei Jacek Ziarkowski potrzebuje czasu, by wrócić do formy, którą prezentował grając w Odrze Wodzisław, a Górnik czasu nie ma. Na Kamila Króla, formalnie gracza Lechii Zielona Góra obecny trener nie stawia, a innych napastników w Zabrzu nie ma.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online