Super Express: Olszar w Górniku

Tego się nikt nie spodziewał. Gdy odchodził z Zabrza, padły nawet słowa: nigdy więcej na Roosevelta. Tymczasem wczoraj Sebastian Olszar (25 l.) ponownie pojawił się na stadionie Górnika Zabrze. Od jutra rozpocznie treningi z drużyną Ryszarda Komornickiego.
- Jesteśmy już po rozmowach - mówi prezes Jerzy Frenkiel. - Szczegółów kontraktu jeszcze nie ustaliliśmy, ale to nie jest problem. Najważniejsze, że Sebastian chce grać. Ja ściągałem go tu pięć lat temu i wierzę, że pokaże jeszcze, co potrafi. To naprawdę zdolny napastnik.
Od tamtej pory wiele się zmieniło. Kontuzje, zmiany klubów, tragiczna śmierć narzeczonej.
- Jak na jednego, młodego piłkarza miał tych kłopotów aż za dużo - dodaje Frenkiel. - Ale u nas wróci do dobrej formy. Z jego zgłoszeniem do rozgrywek nie będzie najmniejszych kłopotów. Sebastian jest wolnym piłkarzem i nie grał nigdzie w tym sezonie.

źródło: Super ExpressRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online