A Chorwat czeka

To miała być tajna broń Ryszarda Komornickiego. Jacek Wiśniewski powiedział o Stipe Maticiu, że stylem gry przypomina mu innego Chorwata, który jeszcze dwa lata temu był jedną z gwiazd ligi, Ivice Kriżanaca. Również trenerzy Górnika po cichu mówili, że Matić powinien w znaczący sposób wzmocnić defensywę zabrzan. Chorwat grał ostatnio w każdym sparingu, pojechał też z zespołem do Krakowa, jednak na boisko nie wyszedł. - Czekaliśmy do końca, ale przepisów nie dało się przeskoczyć. Do dziś nie mamy karty zawodnika. Matić jesienią grał w NK Posusje (Bośnia i Hercegowina). - Klub miał wobec niego zaległości finansowe i obiecał Maticiowi, że kiedy tylko znajdzie nowego pracodawcę, wówczas nie będzie robił problemów z wydaniem mu karty. Wszystko miało być formalnością, jednak do dziś jej nie mamy. NK chciało nawet kasę za zawodnika, ale to nie wchodzi w rachubę - dodaje Komornicki.
Stipe jest w ciągłym kontakcie z poprzednim klubem i mam nadzieją, że sprawa wyjaśni się w najbliższych dniach. Przynajmniej tak mówi sam Matić.

źródło: Sport
nadesłał: MartenRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online